Učenička zadruga Eugen

Smotra učeničkih zadruga Zagrebačke županije u Dubravici

Učenička zadruga Eugen nastupila je na Smotra učeničkih zadruga Zagrebačke županije u Dubravici. Domaćin je bila Područna škola Pavla Štoosa. Mlade zadrugarke Elena Serdarušić Radić i Franka Štriga predstavile su zadrugu, a u pratnji im je bila voditeljica učeničke zadruge, Nataša Čurić. Tema izložbenog prostra bila je ,,Naša mala tiskara'' gdje su mlade zadrugarke prezentirale grafički tisak na majice.

Na smotri je nastupilo 29 zadruga od njih ukupno 43 koje djeluju na području Zagrebačke županije.  Na početku programa sve okupljene pozdravili su načelnici općina Pušća i Dubravica kao i zamjenik župana Ervin Kolarec.  Nakon uvodnog programa uslijedilo je ocjenjivanje zadruga od strane stručnog žirija.

Naša zadruga se predstavila s izradom grafičkog tiska na majice. Osvojila je 34,7 bodova.

objavio: Nataša Čurić   datum: 27. 4. 2023.