preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
 
Eugen Kvaternik
Natjecanja

Knjižnica

Oznaka eSafety

Izvannastavne aktivnosti

ŠKOLSKA GODINA 2023./2024.

Fotografska skupina - 5. - 8. r. (Dalia Kager)

  • II. turnus ujutro, PON (INF uč.) i ČET (mala zbornica): 13:15-13:55

Robotika Croatian Makers Liga -  3. - 8. r. (Dalia Kager)

  • Starija grupa (6.-8. razred): II turnus ujutro, UTO  14-15:30 (INF učionica); I. turnus ujutro, PON 9:50-11:35 (INF uč.)
  • Mlađa grupa (1.-5. razred): II. turnus ujutro, UTO i PET  10:50-12:25 (šk. knjižnica)

Škola budućnosti 2023./2024. - 5. - 8. razred (Dalia Kager):

  • II turnus ujutro, UTO  14-15:30 (INF učionica)
  • I. turnus ujutro, PON 9:50-11:35 (INF uč.)

Misijsko-kreativna grupa - 5. - 8. r. II. turnus (Martina Filipović)

Vjeronaučno-kreativna skupina - 1. - 4. r. (Marija Markulin Siljadi)

KUD (Kulturno-umjetničko društvo) - 1. - 8. r. (Ivana Zec, Vid Vučak, Davorka Facko-Vnučec, Marijana Ćorić)

Recitatori i liturgijska grupa - 4. r. (Ivana Zec)

Novinarska skupina - 6.a, 6.b, 8.a, 8.b (Ema Hiršman)

Kreativno-humanitarna skupina - 5. - 8. r. (Ivana Zec)

Recitatori - 1 - 8. r. (voditeljice KUD-a)

Likovna skupina - 5. - 8. r. (Vid Vučak)

Vjeronaučna skupina - 6. i 8. r. (Nataša Čurić)

Učenička zadruga Eugen - 5. - 8. r. (Nataša Čurić)

Literarna skupina - 5. - 8. r. (Jasminka Tihi-Stepanić)

DRAMSKO- RECITATORSKA (I. Anić, A. Mišić, K. Vlahinić)

DRAMSKO-PLESNA SKUPINA (M. Golemac, G. Lektorić)

LUTKARSKO-DRAMSKA SKUPINA 3. c (L. Detelić)

Lutkarska skupina - 2.a (Karmen Šipušić)

Dramska skupina - 2.b (Sofija Tonković)

Lutkarsko-dramsko-plesna skupina - 3.b (Marina Mužek)

LIKOVNA SKUPINA 4.b (Divna Topolnjak)

MALA ČITAONICA (J. Milinković)

KREATIVNA SKUPINA (M. Kupina, A. Gorenc)

MALI EKOLOZI - 2. r. PŠ Dubranec (Maja Malinović)

MALI ZBOR  (V. Lužnik, N. Sedmak Velkovski)

MALI KREATIVCI - 4.r. PŠ Lukavec (Valentina Božurić)

Mala čitaonica - 2.c (Bernarda Jandriš) 

Školski zbor Mali zbor - 1. - 8. razred (Marijana Ćorić, Vesna Lužnik, Nadica Sedmak Velkovski)

Ekolozi  - 1. - 4. razred (Marina Golemac i učiteljice RN u matičnoj školi)

Prirodoslovna grupa - 5. i 6. r. matična škola, 1. i 3. r. PŠ Dubranec (Ljiljana Gojević, Martina Mamić i Irena Meštrović)

Mali knjižničari - 6.c i 6.d. razredi (Davorka Facko-Vnučec)

Vjeronaučna karitativna grupa - 5.-8. r. 

Košarka - 5. - 8. r. M i Ž (Ivica Herceg)

Odbojka - 5. - 8. r. M i Ž (Ivica Herceg)

Nogomet - 5. - 8. r. M (Stanko Čudić)

Šah - 1. - 8. M i Ž (Stanko Čudić)

Rukomet - 5. - 8. r. M i Ž (Stanko Čudić)

Stolni tenis -5. - 8. r. M i Ž (Stanko Čudić)

Univerzalna sportska škola - 1. - 4. r. (Ivica Herceg)

Prometna grupa - 5. i 6. r. (Vinko Lujić)

3, 2, 1... LEGO - 4. r. (Antonija Vnučec, Dalia Kager)

Maketari - 5. - 8. r. (Kristina Panižić)

Modelari - 5. - 8. r. (Kristina Panižić)

Čitanje ne poznaje granice / Branje ne pozna meja - 4.c (Davorka Facko-Vnučec)

Darovita skupina (5. razredi): 2. turnus ujutro: ponedjeljak 7. sat; 1. turnus ujutro: četvrtak 7. sat)

Darovita skupina (6.-8. razredi): 2. turnus ujutro: četvrtak 7.sat; 1. turnus ujutro: srijeda, 7.sat; Davorka Facko-Vnučec




Tražilica



Raspored autobusa

Raspored zvona

     


Informacije

Jelovnici

 


Vijeće učenika


Daroviti/ Zadruga

 


Moto i vizija škole

    


Projekti

Projekt Drvokod


Popis udžbenika

Školski list


Brojač posjeta
Ispis statistike od 15. 1. 2010.

Ukupno: 1201879
Ovaj mjesec: 5590
Ovaj tjedan: 1975
Danas: 561




preskoči na navigaciju