preskoči na sadržaj
Raspored informacija za roditelje

VRIJEME OSTVARIVANJA INFORMACIJA ZA RODITELJE

Školska godina 2019./2020.

POSLJEDNJA DVA TJEDNA U LIPNJU NEMA INFORMACIJA.

 

RAZRED

RAZREDNIK PRIJEPODNE POSLIJEPODNE
1. A Nadica Sedmak Velkovski

UTORAK

7.15 – 8.00

UTORAK

17.00 – 17.45

1. B  Katica Vlahinić

UTORAK        9.50 – 10.35

SRIJEDA

17.35 – 18.20

1. C Vesna Lužnik

PONEDJELJAK 11.40 – 12.30

PONEDJELJAK 18.25 – 19.05
2. A Karmen Šipušić

ČETVRTAK

8.50 – 9.35

UTORAK     

17.00 – 18.00

2. B Sofija Tonković

SRIJEDA       8.50 – 9.35

PONEDJELJAK 17.40 – 18.20

2. C Bernarda Jandriš

UTORAK        9.50 – 10.35

SRIJEDA   

 17.40 – 18.20

3. A Lidija Detelić

ČETVRTAK  11.40 – 12.20

ČETVRTAK

17.40 - 18.20

3. B Marina Mužek

PETAK

     10.50 – 11.35

SRIJEDA    17.40 – 18.20

3. C Marina Golemac

UTORAK      12.25 – 13.05

UTORAK    17.40 – 18.20

4. A Marica Kupina

UTORAK      11.40 – 12.20

ČETVRTAK 16.50 – 17.35

4. B

Divna Topolnjak

ČETVRTAK    9.50 – 10.30

PONEDJELJAK 17.40 – 18.20

4. C

Anja Radočaj (zamjena za Jasenku Medved)

ČETVRTAK   10.50 - 11.35

PONEDJELJAK 17.40 – 18.20

5. A  Sara Brandić (zamjena za Andreja Kupina Ramljak

PETAK          13.10 – 13.50

PONEDJELJAK 18.25 – 19.05
5. B Ljiljana Gojević

ČETVRTAK    9.50 – 10.35

PONEDJELJAK 17.40- 18.20
5. C Kristina Panižić

PETAK         11.40 -12.20

PETAK         18.25 – 19.05
5. D  Dubravka Adžaga

SRIJEDA     08.50 – 9.35

UTORAK             17.40-18.20

6. A Ivica Herceg

PETAK         13.10 -13.50

UTORAK             19.10-19.50

6. B

Nela Šipušić Gombarević

ČETVRTAK     10.50-11.35

PONEDJELJAK 18.25 – 19.05

6. C Dalia Kager

SRIJEDA     9.50-10.35

SRIJEDA   19.05 – 19.50

 

6. D Vid Vučak

SRIJEDA     08.50 – 9.35

PONEDJELJAK 16.50 – 17.35

 

7. A Snježana Jablanović

ČETVRTAK  11.40 – 12.20

ČETVRTAK         17.40-18.20

 

7. B

Manda Azinović

ČETVRTAK  11.40 – 12.20

SRIJEDA

17.40-18.20

7. C Dubravka Vešligaj

SRIJEDA           9.50-10.35

PONEDJELJAK 19.10-19.50

 

7. D

Stanko Ćudić

ČETVRTAK  13.10-13.50

ČETVRTAK 19.10-19.50

8. A Ivana Zec

UTORAK     11.40  -12.20

UTORAK     19.10-19.50

8. B Marija Kolarek (zamjena za Blaženku Mirenić

SRIJEDA   11.40  -12.20

SRIJEDA    17.40-18.20

8. C Ivan Nađ

PONEDJELJAK 11.40 – 12.20

SRIJEDA     17.00-18.00

8. D Vesna Godinić

ČETVRTAK 10.50-11.35.

PETAK        17.40-18.20

 

PŠ Lukavec

Ime i prezime

razred

prijepodne

poslijepodne

Andreja Mišić

1.

SRIJEDA 8.50-9.35

 

Gordana Lektorić

2.

ČETVRTAK 10.50-11.35

 

Zdenko Tonković

3.

PONEDJELJAK 8.50-9.35

 

Jelena Dobrić

4.

SRIJEDA 10.50-11.25

 

 

PŠ Dubranec

Ime i prezime

razred

prijepodne

poslijepodne

Anita Gorenc

1.

SRIJEDA/ČETVRTAK 10.50-11.15

 

Martina Mamić

2.

SRIJEDA 11.15-12.00

 

Maja Malinović

3.

PONEDJELJAK 12.00-12.50

 

Irena Meštrović

4.

SRIJEDA 11.15-12.00

 


 


 


 


Raspored autobusa

Tražilica



Informacije

Popis udžbenika

Školski list

Šaljite priloge za

novi 31. broj


Moto i vizija škole

    


Brojač posjeta
Ispis statistike od 15. 1. 2010.

Ukupno: 872220
Ovaj mjesec: 835
Ovaj tjedan: 283
Danas: 58




preskoči na navigaciju