preskoči na sadržaj
Raspored informacija za roditelje

VRIJEME OSTVARIVANJA INFORMACIJA ZA RODITELJE

Školska godina 2019./2020.

POSLJEDNJA DVA TJEDNA U LIPNJU NEMA INFORMACIJA.

 

RAZRED

RAZREDNIK PRIJEPODNE POSLIJEPODNE
1. A Nadica Sedmak Velkovski

UTORAK

7.15 – 8.00

UTORAK

17.00 – 18.00

1. B  Katica Vlahinić

UTORAK        9.50 – 10.35

PONEDJELJAK 16.50 – 17.35
1. C Vesna Lužnik

PONEDJELJAK 11.40 – 12.30

PONEDJELJAK 18.25 – 19.05
2. A Karmen Šipušić

PONEDJELJAK 8.50 – 9.35

UTORAK     17.00 – 18.00

2. B Sofija Tonković

SRIJEDA       8.50 – 9.35

PONEDJELJAK 17.40 – 18.20

2. C Bernarda Jandriš

UTORAK        9.50 – 10.35

SRIJEDA     17.40 – 18.20

3. A Lidija Detelić

ČETVRTAK  11.40 – 12.20

ČETVRTAK 17.40 - 18.20

3. B Marina Mužek

UTORAK      10.50 – 11.35

PONEDJELJAK 17.40 – 18.20

SRIJEDA    16.50 – 17.35

3. C Marina Golemac

UTORAK      12.25 – 13.05

UTORAK    17.40 – 18.20

4. A Marica Kupina

UTORAK      11.40 – 12.20

ČETVRTAK 16.50 – 17.35

4. B

Divna Topolnjak

ČETVRTAK    9.50 – 10.30

PONEDJELJAK 17.40 – 18.20

4. C

Anja Radočaj (zamjena za Jasenku Medved)

ČETVRTAK   10.50 - 11.35

PONEDJELJAK 17.40 – 18.20

5. A  Andreja Kupina Ramljak

PETAK          10.50 – 11.35

PONEDJELJAK 17.40 – 18.20
5. B Ljiljana Gojević

ČETVRTAK    9.50 – 10.35

PONEDJELJAK 17.40- 18.20
5. C Igor Pešić

PETAK         11.40 -12.20

PETAK         18.25 – 19.05
5. D  Dubravka Adžaga

SRIJEDA     08.50 – 9.35

UTORAK             17.40-18.20

6. A Ivica Herceg

PETAK         13.10 -13.50

UTORAK             19.10-19.50

6. B

Nela Šipušić Gombarević

UTORAK      9.50-10.35

PONEDJELJAK 18.25 – 19.05

6. C Dalia Kager

SRIJEDA     09.50 – 10.35

SRIJEDA   19.10 – 19.50

 

6. D Vid Vučak

SRIJEDA     08.50 – 9.35

PONEDJELJAK 16.50 – 17.35

 

7. A Snježana Jablanović

ČETVRTAK  11.40 – 12.20

ČETVRTAK         17.40-18.20

 

7. B

Manda Azinović

ČETVRTAK  11.40 – 12.20

UTORAK

17.40-18.20

7. C Dubravka Vešligaj

SRIJEDA           9.50-10.35

PONEDJELJAK 19.10-19.50

 

7. D

Stanko Ćudić

ČETVRATK  13.10-13.50

ČETVRTAK 19.10-19.50

8. A Ivana Zec

UTORAK     11.40  -12.20

UTORAK     19.10-19.50

8. B Marija Kolarek (zamjena za Blaženku Mirenić

UTORAK     11.40  -12.20

SRIJEDA    16.50-17.35

8. C Ivan Nađ

PONEDJELJAK 11.40 – 12.20

SRIJEDA     17.00-18.00

8. D Vesna Godinić

ČETVRTAK 10.50-11.35.

PETAK        17.40-18.20

 

PŠ Lukavec

Ime i prezime

razred

prijepodne

poslijepodne

Andreja Mišić

1.

SRIJEDA 8.50-9.35

 

Gordana Lektorić

2.

ČETVRTAK 10.50-11.35

 

Zdenko Tonković

3.

PONEDJELJAK 8.50-9.35

 

Jelena Dobrić

4.

SRIJEDA 10.50-11.25

 

 

PŠ Dubranec

Ime i prezime

razred

prijepodne

poslijepodne

Anita Gorenc

1.

SRIJEDA/ČETVRTAK 10.50-11.15

 

Martina Mamić

2.

SRIJEDA 11.15-12.00

 

Maja Malinović

3.

PONEDJELJAK 12.00-12.50

 

Irena Meštrović

4.

SRIJEDA 11.15-12.00

 


 


 


 


Raspored autobusa

Tražilica



Informacije

Popis udžbenika

Školski list

Šaljite priloge za

novi 31. broj


Moto i vizija škole

    


Brojač posjeta
Ispis statistike od 15. 1. 2010.

Ukupno: 826477
Ovaj mjesec: 2284
Ovaj tjedan: 334
Danas: 59




preskoči na navigaciju