UPUTE ZA UČENJE NA DALJINU - OD 11. DO 15. SVIBNJA 2020.

Dragi učenici i roditelji,

ušli smo u 9. tjedan nastave na daljinu. Upute za ovaj tjedan nalaze se u materijalima kao i ostali listići.

Ovaj tjedan je malo zahtjevniji, ali sa zajedničkim snagama sve ćemo proći!

Mi volimo izazove!

Lijep pozdrav,

učiteljica Marina Mužek

GK- s obzirom da ne mogu učitati PPT iz Glazbene kulture ponovite sve pjesmice koje smo do sada učili.

Na ovom linku nalazi se provjera lektire "Čudnovate zgode šegrta Hlapića". Svaki učenik ima pravo SAMO JEDNOM riješiti provjeru. Molim učenika kada upisuju svoje ima da napišu svoje inicijale i razren, npr. M.M., 3.b.

Rok za riješavanje prvovjere je sutra do 18 sati.

Sretno!

Dragi trećaši,evo vam zadatak za ovaj tjedan.
Otvorite udžbenik na 74.strani i pročitajte tekst pod naslovom Večera Gospodnja.
Zatim pročitajte na 75.str. što je sve napisano  ispod naslova Kruh je više od kruha i odmah riješite u radnoj bilježnici 3.zadatak na 68. i 69.str .
Kad pročitate na 76.str. u udžbeniku što je napisano ispod naslova Vino je više od vina riješite u radnoj 5.zad. na 70.str.
Šaljem vam jedan listić koji trebate prepisati u bilježnicu i obojati crteže.Ako je netko u mogućnosti da ga isprinta može i tako.Samo to mi pošaljite do slijedeće srijede,20.05.
Naravno,sve ove zadatke možete raditi kroz nekoliko dana,ne morte odmah sve da vam ne bude previše.
Srdačno vas pozdravlja
vaša vjeroučiteljica Ivana

objavio: Marina Mužek   datum: 10. 5. 2020.

Ovaj tjedan: 2025