« Svibanj 2024 »

Korisne stranice

Završna školska svečanost

Završna školska svečanost za roditelje i učenike održana je 9. lipnja 2016. godine. Školska dvorana bila je puna razdraganih dječjih lica i nasmiješenih roditelja. Svečanost su uspješno vodile učenice Ana Merle i Marijeta Lagundžija, a za glazbeni i scenski izraz pobrinule su se učiteljice B. Horvačić, D. Topolnjak, A. Gorenc, B. Marović, M. Golemac, I.Zec, K. Vlahinić, K.Šipušić, D. Adžaga i A. Arbanas. Najsvečanije je  bilo kod dodjele nagrada našim učenicima, a kojih je ove godine bilo mnogo.

Na Međunarodnom natjecanju Klokan 23 naša učenika plasirala su se među 10% najboljih u Hrvatskoj te su primili simbolične nagrade. U kategoriji Pčelice istaknuli su se: Andrija Lastrić, Ivan Smolković, Daria Jakelić, Ana Murat, Luka Pavišić, Šnajder  Jana, Lana Stanilović, Štrković Karlo. U kategoriji Ecolier istaknuli su se: Rak Patrik, Tkalec Luka, Grgurev Marta, Sabljak Leon, Tkalčević Niko, Kovačić Ema, Dora Štrković, Karlo Ignjatović, Leon Kovačević. U kategoriji Leptirići istaknuli su se: Barbara Suvajac, Anton Pfeiffer Rimac, Luka Azinović, Margita Hrženjak, Barbara Haraminčić. U kategoriji Benjamin  Lovro Šantek. Natjecanje je u našoj školi organizirao prof. Ivan Nađ.

Nagrađeni su i najbolji osmaši: Bartol Matječić  – najbolji  je učenik  8.a razreda, Merlina Špehar  – najbolja  učenica  8.b razreda, Antonija Meštrović - najbolja je učenica  8.c razreda i Marta Kovačić - najbolja je učenica  8.d razreda.

Nagrade su primili i učenici koji su sudjelovali na državnim natjecanjima iz tehničke kulture i robotike:

Patrik Gazić , učenik 4. razreda PŠ Lukavec  sudjelovao je na državnom natjecanju Robokup. Mentorica Maja Mačinko Kovač.

Jan Biškup, učenik  1.b razreda sudjelovao je na državnom natjecanju Robokup. Mentorica Maja Mačinko Kovač.

Matija Mužek ,učenik 2.a  razreda sudjelovao je na državnom natjecanju RoboCup Junior Open. Mentorica Maja Mačinko Kovač, koreografija Marina Mužek.

Sven Žerjav,učenik 3.b  razreda sudjelovao je na državnom natjecanju RoboCup Junior Open. Mentorica Maja Mačinko Kovač, koreografija Marina Mužek.

Dominik Kos, učenik 8.d razreda sudjelovao je na državnom natjecanju Robokup. Mentorica Maja Mačinko Kovač.

Mislav Breka, učenik 8.d razreda sudjelovao je na dva  državna natjecanja: iz tehničke kulture i Robokup natjecanju. Mentorica Maja Mačinko Kovač.

Josip Maraković, učenik 7.d razreda, sudjelovao je na čak tri državna natjecanja: natjecanje iz robotike RoboCup Junior Open te natjecanju Robokup kao i na državnom natjecanju iz tehničke kulture. Josip se plasirao i na svjetsko natjecanje iz robotike. Mentorica Maja Mačinko Kovač.

Nagrađena je i Jelena Briševac, učenica 7.b razreda, koja je sudjelovala na državnom natjecanju iz hrvatskoga jezika i osvojila izvrsno treće mjesto.  Mentorica Jasminka Tihi-Stepanić.

Učenici koji su sudjelovali na državnom natjecanju Lidrano, također su dobili nagrade:

Paula Pfeiffer Rimac, učenica 5.a  razreda sudjelovala je literarnim radom na državnom natjecanju LiDraNo.  Mentorica Jasminka Tihi-Stepanić.

Martina Jančić, učenica 5.c razreda sudjelovala je  igrokazom na državnoj smotri LidraNo. Mentorica Dubravka Adžaga.

Ema Kovačić, učenica 5.c razreda sudjelovala je igrokazom na državnoj smotri LidraNo. Mentorica Dubravka Adžaga.

Lucija Žagar, učenica 5.c razreda sudjelovala je igrokazom na državnoj smotri LidraNo. Mentorica Dubravka Adžaga.

Petra Kruhak, učenica 5.c razreda sudjelovala je  igrokazom na državnoj smotri LidraNo. Mentorica Dubravka Adžaga.

Anika Debeljak, učenica 5.d razreda sudjelovala je  igrokazom na državnoj smotri LidraNo. Mentorica Dubravka Adžaga.

Tvrtko Hrženjak, učenik 5.c razreda sudjelovao je igrokazom na državnoj smotri LidraNo. Mentorica Dubravka Adžaga.

Sven Malkoč, , učenik 7.d razreda sudjelovao je igrokazom na državnoj smotri LidraNo. Mentorica Dubravka Adžaga.

Josip Pavlečić, učenik 7.d razreda sudjelovao je igrokazom na državnoj smotri LidraNo. Mentorica Dubravka Adžaga.

Dominik Belačić, učenik 7.c razreda sudjelovao je igrokazom na državnoj smotri LidraNo. Mentorica Dubravka Adžaga.

Martin Mijadžiković, učenik 7.c razreda sudjelovao je igrokazom na državnoj smotri LidraNo. Mentorica Dubravka Adžaga.

Čestitamo svim nagrađenim učenicima i njihovim mentorima na ostvarenom uspjehu, kao i svim učiteljicama i učenicima koji su sudjelovali u završnoj svečanosti.

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 14. 6. 2016.

Ovaj tjedan: 1904