Čitanjem do zvijezda 2023./2024.

Projekt za poticanje čitanja i promociju kulture čitanja - Natjecanje u znanju i kreativnosti „Čitanjem do zvijezda“ za osnovne škole pokrenut je u šk. god. 2009./2010.Cilj projekta je poticati čitanje kod učenika, potaknuti timski rad, ali i individualni napor; poučavati korisnike, posebice djecu i mlade, informacijskim tehnikama, vještinama i znanjima; raditi na unaprjeđenju životnih vještina i sposobnosti djece i mladih; poticati razvoj kreativnosti djece i mladih; poticati djecu i mlade na organizirano i smisleno provođenje slobodnog vremena; poticati stvaralaštvo djece i mladih; skrenuti pozornost javnosti na važnost usvajanja vještine čitanja.

Tema ove godine je Čitam, mislim, razgovaram. Čitamo naslove:

Bojana Menđija: Trči, ne čekaj me; Melita Rundek: Moja baka je zmaj; Nada Mihelčić: Zeleni pas.

objavio: Administrator   datum: 24. 8. 2023.