Županijsko natjecanje

Županijsko Natjecanje iz Geografije

Na županijskoj razini Natjecanja iz Geografije održanoj 22. ožujka 2024. godine u OŠ Klinča Sela sudjelovalo je čak desetero naših učenika! U kategoriji petih razreda Tena Hačić osvojila je 7. mjesto, Leo Hudina 20. mjesto, Maja Kovač 25. mjesto, a Mia Ignjatović 26. mjesto. Mentorica učenicima je Ivana Jurlina. U kategoriji učenika šestih razreda Marta Hiža osvojila je izvrsno 2. mjesto. Mentorica učenici je Dubravka Vešligaj. U kategoriji učenika sedmih razreda Dorian Cafuta osvojio je izvrsno 3. mjesto, Jeronim Dubravica 6. mjesto, Bruna Markov 17. mjesto i Bruno Crnogaća 18. mjesto. Mentor učenicima je Ivana Jurlina. U kategoriji učenika osmih razreda Josip Baćak osvojio je 11. mjesto. Mentorica Dubravka Vešligaj. Čestitke učenicima i mentoricama!!!

objavio: Administrator   datum: 24. 3. 2024.