Područna škola Dubranec

DOČEK PRVAŠIĆA

I ove školske godine veselo smo dočekali naše nove đake prvake. Nestrpljivi su prvoga dana bili svi- maleni prvaši, njihovi roditelji te njihova učiteljica Martina Mamić. Uzbuđeni su bili i stariji učenici koji su ih s nestrpljenjem promatrali i jedva čekali upoznati svoje nove prijatelje.

Za prvi zajednički susret učiteljica je pripremila svakom učeniku malo iznenađenje koje ih je dočekalo na klupi uz udžbenike koje su dobili. S uzbuđenjem i širom otvorenih zjenica promatrali su uređenu učionicu. Od planeta do raketa, astronauta i pamfleta…DOBRO NAM DOŠLI!

Svi su im udžbenici u ogromne, šarene, nove torbe, jedva stali. Srećom svakoga se dana u našu školicu u Bukovčaku putuje minibusom i teški se teret ne nosi na leđima.

Sretni vam prvi dani ostatka školovanja naši đaci prvaci!

Naše uzbudljivo četverogodišnje putovanje može započeti!

Učiteljica 1.razreda Martina Mamić

objavio: Irena Meštrović   datum: 13. 9. 2022.

Ukupno: 1191680