Županijsko Natjecanje u graničaru za učenice i učenike 3. i 4. razreda osnovnih škola

Dana 25.04.2024. godine u OŠ Krunoslava Kutena u Vrbovcu održano je županijsko Natjecanje u graničaru za učenice i učenike 3. i 4. razreda osnovnih škola. Sudjelovalo je 6 ekipa iz Zagrebačke županije podijeljenih u 2 skupine. Naša ekipa bila je u grupi s OŠ Krunoslava Kutena  (kasnijim pobjednicima) i OŠ Ljudevita Gaja iz Zaprešića. S porazom i pobjedom u skupini stekli smo pravo na borbu za 3. mjesto.U toj utakmici smo sa 2 : 0 pobijedili OŠ Ivana Benkovića iz Dugog Sela i zauzeli ukupno 3. mjesto. Za ekipu naše škole nastupili su: Ivan Plavec, Lena Štingl, Vanja Grgić, Pavel Zrinski, Vito Čale, Jakov Pavlinić, Melani Maslać, Doris Bratković, Nela Bačić, Lucija Švabenic, Jana Prevolnik i Pavle Humić. Voditelj i trener ekipe je Ivica Herceg, profesor. Čestitamo našim vrijednim sportašima!!!

objavio: Administrator   datum: 26. 4. 2024.