Upisi u prvi razred školske godine 2020./2021

Upis u prvi razred osnovne škole za školsku godinu 2020./2021. obavljat će se u prostorijama Osnovne škole Eugena Kvaternika, Školska 4, za djecu iz Velike Gorice i područja PŠ Lukavec, PŠ Dubranec i PŠ Cerovski vrh  prema pozivu  Osnove škole Eugena Kvaternika koji će dobiti pojedinačno svaki roditelj.►

U prvi razred osnovne škole upisivat će se djeca koja do 1. travnja 2020. godine imaju navršenih 6 godina života. Na zahtjev roditelja ili staratelja u popis djece dorasle za upis Upravni odjel za prosvjetu, kulturu, sport i tehničku kulturu, Ispostava Velika Gorica će uvrstiti i djecu koja do 31.ožujka 2020. godine nemaju navršenih 6 godina života.

Upisi će se obavljati tijekom travnja, svibnja i lipnja.

Prije upisa obvezan je komisijski pregled djece radi utvrđivanja psihofizičkog stanja djeteta koji će provesti Zavod za javno zdravstvo Zagrebačke županije, Služba za školsku medicinu, dr. Dunja Delfin (Dom zdravlja Velika Gorica, školska ambulanta, tel: 6227-555, parni datumi poslijepodne, neparni datumi ujutro, djeca se za pregled naručuju telefonom, počevši od 16.ožujka 2020.) Pregled kod dr. Dunje Delfin obavljaju SVA djeca.

Informacije o upisu roditelji mogu dobiti u OŠ Eugen Kvaternik:

Tel.: 01/6221-334

Mail: ured@os-ekvaternika-velikagorica.skole.hr

Pedagoginja: Ana Račić

Psihologinja: Gordana Novković Poje

Defektologinja: Alica Stražanac

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 3. 3. 2020.