Plazma Sportske igre mladih: Osvojeno 1. mjesto u graničaru

Dana 29. 04. 2024. godine u Velikoj Gorici održano je regionalno natjecanje Plazma Sportske igre mladih u graničaru. Natjecanje je održano u dvije kategorije: 2015. godište i mlađi te 2013. godište i mlađi. Naša škola imala je dvije ekipe u starijoj i jednu ekipu u mlađoj kategoriji. U starijoj kategoriji natjecalo se 13 ekipa. Ekipa ŠŠD Tur iz naše škole je sa 4 uvjerljive pobjede osvojila je 1. mjesto i plasirala se na završno natjecanje Sportskih igara mladih u Rijeci. Zanimljivo je da smo u finalu imali za protivnike također ekipu iz naše škole, učenike 3. b razreda. Za pobjedničku ekipu nastupili su: Ivan Plavec, Jakov Pavlinić, Vanja Grgić, Jakov Vrabec, Pavel Zrinski, Vito Čale, Nela Bačić, Dora Juričev, Melani Maslać  i Doris Bratković. Voditelj i trener ekipe je profesor Ivica Herceg. Čestitamo i želimo uspjeh na završnici natjecanja u Rijeci!

objavio: Administrator   datum: 1. 5. 2024.

Ukupno: 1208393