Potencijalno daroviti učenici u eTwinning projektu

Potencijalno daroviti učenici te učenici 7. razreda sudjelovali su od ožujka do lipnja pod vodstvom školske psihologinje Gordane Novković Poje u međunarodnom eTwinning projektu "Be a responsible citizen - fight COVID-19", koji je pokrenula i vodila naša učiteljica informatike, Dalia Kager.

Ovim projektom željeli smo istaknuti važnost odgovornog ponašanja tijekom trajanja pandemije virusa SARS-COV-2. Budući da se nastava izvodila online, željeli smo skrenuti pažnju na pravilne načine zaštite od virusa, podučiti djecu kako doći do provjerenih informacija o bolesti te smo izrađivali digitalne materijale koji će pomoći u edukaciji drugih.

Željeli smo unaprijediti socioemocionalni razvoj i zaštitu fizičkog zdravlja djece i mladih u vrijeme COVID-19 pandemije; pružiti ideje, podršku i poticaj vršnjacima u ovim izvanrednim životnim okolnostima te doprinijeti razvoju osobnog osjećaja korisnosti u zahtjevnim životnim okolnostima.

Evo i materijala s radionica:

Odgovorno ponašanje

Potencijalno daroviti učenici

objavio: Gordana Novković Poje   datum: 14. 7. 2020.