STEMI i Equinox XR program proširene stvarnosti

Dobrodošli u program Proširene stvarnosti!

Riječ je o edukativno-zabavnom programu kojim želimo obogatiti ovogodišnju sezonu Škole budućnosti. Želimo vam omogućiti što zabavnije istraživanje i upoznavanje sa svim bitnim temama u razvoju odgovornog pojedinca, stoga slobodno šećite školom, propitkujte sebe i vlastito djelovanje i uživajte u velikom broju različitog znanja na jednom mjestu!

Ovaj program zamišljen je kao proširena stvarnost u kojoj ćete uz čitanje materijala koje smo vam pripremili skupljati QR kodove i odgovarati na pitanja koja se kriju iza njih. Na prostoru škole nalazi se 10 QR kodova koji se očitavaju Equinox XR aplikacijom -- neke će biti jednostavni za pronaći, a oko nekih ćete se možda morati potruditi da ih pronađete. Svaki QR kod krije pitanja na koje ćete znati odgovor samo ako ste dovoljno pažljivo čitali materijale i pomno promišljali o važnim lekcijama koje su vam materijali imali za reći!

Točne odgovore nagrađujemo bodovima, a svaka dva tjedna na istim QR kodovima čekat će vas novi materijali i nova pitanja!

Pred vama su upute i pravila sudjelovanja koje trebate pažljivo pročitati i pridržavati ih se ukoliko želite biti u konkurenciji za nagradu!

Sretno svima!

Preuzimanje aplikacije i registracija korisničkog računa

Problemi s instalacijom

objavio: Dalia Kager   datum: 2. 5. 2023.