Engleski jezik 25.03.2020.

Poštovani roditelji i draga djeco!

Otvorila sam ovu grupu jer mislim da ćemo tako lakše komunicirati. Svima nam je ovo razdoblje zahtjevno i teško pa ću se truditi djeci maksimalno pomoći i olakšati. Naš predmet je specifičan, djeca još ne pišu i ne čitaju na engleskom i samim tim je teže poslati zadatke i obraditi sadržaje. Moram priznati da se i ja još snalazim. Učiteljica mi je rekla da ne možete otvoriti linkove koje sam joj poslala na mail pa sam zato i otvorila ovu grupu. Možda će ići lakše. Za početak šaljem link na jednu igricu koja služi za ponavljanje. Nadam se da ćete moći otvoriti. Za sve probleme i nejasnoće možete mi se javiti na mail iva.anic@skole.hr. Lijepi pozdrav svima, a posebno mojoj dječici.

Draga djeco, evo vašeg današnjeg zadatka. Otvorite igricu na linku i ponovite na zabavan način riječi koje smo naučili. Zadatak je grupiranje sličica u četiri kategorije: people (ljudi), colours (boje), numbers (brojevi), actions (radnje). Sličice se grupiraju tako da se prime klikom miša i povuku u odgovarajuću kategoriju.

:: opširnije ::

objavio: Iva Anić  datum: 25. 3. 2020. 13:36