29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12

Korisne stranice

Kros Sportskih novosti

Osnovna škola Eugena Kvaternika nastupila je na Krosu Sportskih novosti koji se održao na jezeru Bundek u nedjelju 09.04.2017. Učenici su se natjecali po kategorijama za učenice i učenike  od petog do osmog razreda. Lijepo vrijeme i odlična organizacija privukla je veliki broj natjecatelja, a nagrade najboljima dijelili su poznati hrvatski sportaši. U kategoriji učenice peti razred ukupno smo osvojili drugo mjesto, a kao najbolja naša učenica iskazala se Ema Vuković  koja je pojedinačno osvojila odlično četvrto mjesto. Također, vrlo uspješni su bili i učenici u kategoriji šestih razreda koji su ukupno osvojili treće mjesto, a kao najbolji iskazao se Luka Tkalec koji je pojedinačno osvojio šesto mjesto. Najbolji pojedinačni uspjeh ostvarila je učenica osmog razreda Nina Vuković koja je utrku završila na drugom mjestu. Od ukupno 70 osnovnih škola koje su sudjelovale na krosu na kraju smo zauzeli 9. mjesto u ukupnom poretku.

Školu su predstavljali učenici:  Rebić Nina, Cerjak Kaja, Vuković Ema, Jakelić Daria, Marčec Martin, Gudeljević Iva, Aščić Ivan Toma, Martinčević Marija, Martinčević Klara, Arbutina Patricija, Mihalinčić Jurica, Tkalčević Niko, Karatur Luka, Bucić Lorena, Šimac Renato,  Matić Andro, Cvetnić Lana, Merle Ana, Bojko Jana, Tomašić Antonio, Mihalinčić Stjepan, Tkalec Luka, Rak Patrik, Galović Ema, Marković Ena, Hrešč Fran, Zovko Ante, Ceković Dominik, Nevistić Tea, Pribanić Greta, Miković Vanesa, Vuković Nina, Prgić Stella i Osmani Era. Voditelji učenika bili su učitelji TZK Ivica Herceg i Tomislav Škrinjarić