« Travanj 2024 »

Korisne stranice

Gradska smotra LiDraNo

Gradska Smotra  literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo  održana je 25. siječnja 2017.  godine u Pučkom otvorenom učilištu Velika Gorica u organizaciji OŠ Nikole Hribara.  Na smotri su sudjelovali i učenici naše škole. Ema Galović sudjelovala je s novinarskim radom Četiri stoljeća moje škole (mentorica Ivana Dubovečak). Paula Pfeiffer Rimac sudjelovala je s literarnim radom Glasić koji me doziva (mentorica Jasminka Tihi-Stepanić). Ivan Fujs sudjelovao je s literarnim radom Priča jedne zvijezde (mentorica Melita Delić). U pojedinačnom scenskom nastupu sudjelovao je Vito Čaić s pjesmom Jabuka (mentorica Ivana Zec) te Jelena Puček s pjesmom U proljetni dan (mentorica Božica Horvačić). U dramsko-scenskom skupnom nastupu s Ogledalcem Grigora Viteza sudjelovali su učenici 4.b razreda: Paulina Šuštić, Sven Žerjav, Iva Pavletić, Zoya Mrakovčić, Kaja Cerjak, Ema Vuković, Luka Azinović i Tea Kirin (mentorica Marina Mužek). S dramsko-scenskom igrom Dedal i Ikar sudjelovali su: Sven Malkoč, Josip Pavlečić, Martina Jančić, Ema Kovačić, Anika Debeljak, Lucija Žagar, Petra Kruhak i Tvrtko Hrženjak (mentorica Dubravka Adžaga).Učenice Julija Dundović, Marta Crnogaća i Tena Galović sudjelovale s Recitalom kajkavske poezije Paje Kanižaja (mentorica Ivana Zec).

Svi su učenici bili izvrsno pripremljeni te čestitamo njima i njihovim mentoricama na uloženom trudu. Za Županijsku smotru predloženi su literarni rad Glasić koji me doziva Paule Pfeifer Rimac (mentorica J. Tihi-Stepanić) i Priča jedne zvijezde Ivana Fujsa (mentorica Melita Delić) te novinarski rad Eme Galović Četiri stoljeća moje škole (mentorica Ivana Dubovečak). Jelena Puček s pjesmom U proljetni dan (mentorica Božica Horvačić) predložena je za Županijsku smotru u pojedinačnom scenskom nastupu, kao i dramsko-scenska igra Ogledalce 4.b razreda (mentorica Marina Mužek) u skupnom dramsko-scenskom izrazu. Čestitamo!!!

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 26. 1. 2017.