Dvije nagrađene učiteljice iz naše škole povodom Svjetskog dana učitelja

Na temelju Pravilnika o nagrađivanju učitelja, nastavnika, stručnih suradnika i ravnatelja u osnovnim i srednjim školama te učeničkim domovima (NN, br. 53/2019.), Povjerenstvo za nagrađivanje najuspješnijih odgojno-obrazovnih radnika izabralo je 505 najuspješnijih djelatnika u području obrazovanja u školskoj godini 2022./2023., a među kojima su se našle dvije učiteljice naše škole - Marina Mužek, učiteljica razredne nastave, savjetnica i Dalia Kager, učiteljica informatike, mentorica.

Ovim javnim pozivom Ministarstvo znanosti i obrazovanja sustavno nagrađuje istaknute pojedince koji kontinuirano unaprjeđuju odgojno-obrazovni sustav Republike Hrvatske, a u povodu Svjetskog dana učitelja u četvrtak, 5. listopada 2023. godine, održana je svečanost na kojoj se nagrađenima obratio ministar prof. dr. sc. Radovan Fuchs.

Imena svih dobitnika nalaze se na sljedećoj poveznici.

Iskrene čestitke svim najuspješnijim odgojno-obrazovnim radnicima u školskoj godini 2022./2023. te im želimo uspješan nastavak rada.

objavio: Administrator   datum: 6. 10. 2023.