Nagrade i pohvale na natječaju "Joža Horvat"

Učenici naše škole sudjelovali su na likovnom, literarnom i foto natječaju "Joža Horvat - književik i moreplovac" kojeg je organizirala OŠ Jože Horvata iz Kotoribe. Tema ovogodišnjeg natječaja bila je razglednica djetinjstva.

Učenica Jelena P. iz 7.b razreda osvojila je 3. nagradu u kategoriji literarnih radova sa radom Razglednica djetinjstva (mentorica Ivana Dubovečak). U kategoriji likovnih radova, pohvaljen je rad učenika Marka K. iz 4.c razreda pod nazivom Razglednica Velike Gorice – Muzej Turopolja i crkva NBDM (mentorica Marina Golemac), dok su u kategoriji foto radova pohvaljena dva učenička rada - Rastanak učenika Dinka B. iz 6.a te Čovječe, ne ljuti se učenice Maje K. iz 6.d razreda (mentorica Dalia Kager).

Čestitamo učenicima i mentoricama!

Sve pohvaljne i nagrađene radove pogledajte na virtualnoj izložbi na ovoj poveznici.

objavio: Administrator   datum: 30. 3. 2021.

Ovaj mjesec: 1932