Smotra LiDraNo 2021. Zagrebačke županije

Smotra LiDraNo 2021. Zagrebačke županije održana je 17. ožujka, a domaćin je bila OŠ Marije Jurić Zagorke iz Vrbovca. U nekim izrazima smotra je održana uživo, a neki su održani online. Na smotri su sudjelovale naše učenice Paulina Š. i Daria J. s radijskom emisijom Zvonjalica. U emisiji učenice su razgovarale s vođom turopoljskih skauta A. Konjevićem, što su činili u najgorim danima nakon potresa kako bi pomogli unesrećenima te kako i djeca mogu pomoći svojim prijateljima. Na online okruglom stolu Županijsko stručno povjerenstvo pohvalilo je sve sudionike pa tako i našu Zvonjalicu. Mentorica učenicima je I. Dubovečak, koja je inače uz M. Mužek urednica Zvonjalice koja svake subote donosi vijesti iz velikogoričkih osnovnih škola.

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 18. 3. 2021.

Ovaj mjesec: 1932