Prevencija i edukacija- učenici sedmog razreda i 6.a razrednog odjela- sudjelovanje u aktivnostima međunarodnog eTwinning projekta „Be a responsible citizen – fight COVID-19 II“

Tijekom ove nastavne godine učenici sedmog razreda u okviru online sata razrednog odjela, u suradnji školske psihologinje s razrednicima, uključili su se u velikom broju u online aktivnosti na temu Odgovornog ponašanja gdje su im bile postavljene razne aktivnosti za aktivno promišljanje o vlastitom ponašanju u vrijeme COVID-19 pandemije, kao i o ponašanju nekolicine neodgovornih pojedinaca iz njihovog svakodnevnog života te ulozi roditelja u modeliranju ponašanja mladih.

Učenici 6.a uživo i online kroz razne interaktivne vježbe usavršavali su svoje suradničke vještine koje su osobito važne za uspješnije suočavanje s COVID-19 pandemijom.

Vijest sastavila: školska psihologinja Gordana Novković Poje, stručna suradnica mentorica

objavio: Dalia Kager   datum: 4. 3. 2021.

Ovaj mjesec: 1933