Online natjecanje u poznavanju brojeva na glagoljici

Dana 20. veljače 2021. godine održano je prvo natjecanje u Glagomatici - poznavanju brojeva na glagoljici i to u tri kategorije - AZ  - prepoznavanje brojeva i zbrajanje jednoznamenkastih brojeva (do 100) - prvi i drugi razred osnovne škole; BUKI: prepoznavanje brojeva i zbrajanje jedno- i dvoznamenkastih brojeva - treći i četvrti razred osnovne škole; VEDI: prepoznavanje brojeva, zbrajanje jedno-, dvo- i troznamenkastih brojeva. U natjecanju je sudjelovalo 12 učenika naše škole (4., 6. i 7. razred) i to u sklopu eTwinning projekta "101 lice glagoljice" koji se provodi na nastavi informatike. Učenica K.Š. (4.b) osvojila je 3. mjesto u kategorji BUKI te joj od srca čestitamo na uspjehu, a ostalima želimo više sreće dogodine!

objavio: Dalia Kager   datum: 22. 2. 2021.

Ovaj mjesec: 1942