Izvučeni dobitnici nagrada - Dan sigurnijeg Interneta 2021.

Dragi učenici, ukoliko ste sudjelovali u nagradnom kviz povodom Dana sigurnijeg Interneta, projverite nalazite li se na popisu dobitnika OVDJE.

Ukoliko prepoznate svoj KOD na popisu nagrađenih, potrebno je obratiti se roditelju ili skrbniku koji treba kontaktirati djelatnike Centra za sigurniji internet na e-mail nagrade.dsi@gmail.com te dogovoriti provjeru autentičnosti i preuzimanje nagrade. ►

Još jednom Vas molimo da nam ne dostavljate svoje osobne podatke putem društvenih mreža, maila ili drugih kanala i neophodno je da preuzimanje nagrade dogovori Vaš roditelj ili skrbnik. Maloljetna osoba neće biti u mogućnosti samostalno preuzeti nagradu.

Također, budite pošteni, slijedite upute koje smo dali i nemojte se pokušati lažno predstavljati i doći do nagrade koju niste osvojili – to nije sigurno i odgovorno korištenje interneta i nikako nije u duhu ovog Dana niti primjerenog ponašanja na internetu!

Vaša sigurnost nam je na prvom mjestu pa molimo da poštujete pravila!

Tim Centra za sigurniji internet

objavio: Dalia Kager   datum: 11. 2. 2021.

Ovaj mjesec: 1933