Dan sigurnijeg Interneta - 9. veljače 2021.

Dragi učenici, i ove se godine uključujemo u kampanju "Dan sigurnijeg Interneta". Obilježit ćemo ga kroz razne aktivnosti u našim učionicama, a vas pozivamo da se uključite u sudjelovanje u kvizu znanja koji će biti otvoren u utorak, 9. veljače od 9. do 19 sati. Za sudjelovanje u kvizu potrebno je na pametni telefon preuzeti mobilnu aplikaciju, a nakon prijave za sudjelovanje dobivate identitfikacijski kod. Kod snimite i zapišite jer možete osvojiti vrijedne nagrade! Također, u 11 sati možete pratiti i Zoom webinar za djecu i mlade "Gdje si ti u digitalnoj džungli".

Više detalja i uputu kako sudjelovati u kvizu potražite na: https://csi.hr/2021/01/25/obiljezavanje-dana-sigurnijeg-interneta-2021/.

Budite odgovorni i sigurni na Internetu!

objavio: Dalia Kager   datum: 4. 2. 2021.

Ovaj mjesec: 1940