Obavijest o početku nastave

Dragi učenici, poštovani roditelji,

Redovna nastava u drugom polugodištu počinje u ponedjeljak 18. siječnja 2021. godine prema rasporedu:►

Matična škola:

Učenici 1.- 4. razreda pohađaju nastavu prema redovnom rasporedu (učenici I. turnusa ujutro, učenici II. turnusa poslijepodne).

Učenici 5.- 8. razreda do kraja siječnja će pratitit nastavu na daljinu u realnom vremenu preko platforme Teams prema trenutno važećem rasporedu za nastavu.

Nakon potresa statičari su pregledali školu, nema oštećenja  i ona je sigurna za boravak i održavanje nastave.

PŠ Lukavec:

Nakon pregleda statičara školski objekt je dobio zelenu naljepnicu. Sitna oštećenja na katu saniramo. Pazeći na sigurnost učenika, dok traje sanacija učenici će redovnu nastavu pohađati u prizemlju zgrade u turnusima prema rasporedu koji im dostavljaju njihovi učitelji.

PŠ Dubranec:

Učenici će prema redovnom rasporedu  imati nastavu na daljinu do 29. siječnja dok se ne riješi pitanje prostora u kojem će se održavati nastava. Na žalost školski objekt je oštećen u potresu tako da održavanje nastave u njemu više nije moguće.

Podsjećamo da i dalje vrijede sve epidemiološke mjere zaštite od COVID-19 i molimo vas da ih se strogo pridržavate.

Po povratku učenika u školu održat ćemo evakuacijsku vježbu za slučaj potresa.

Brošura Ministarstva unutarnjih poslova, Ravnateljstvo civilne zaštite: Ljudi su preživjeli katastrofalne potrese, Možeš i ti! Pripremi se!

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 15. 1. 2021.

Ovaj mjesec: 1933