Virtualni susret na satu vjeronauka

Na satu katoličkog vjeronauka imali smo neobičnu gošću. Naime tema koju smo obrađivali je redovništvo pa nam je i gošća bila redovnica, s. Andreja Ziher  koja pripada redu Kćeri Marije pomoćnice. S obzirom na situaciju s COVID-19 na susret se dogodio preko Teamsa. Učenici su postavili mnoga zanimljiva pitanja, a s.Andreja na njih je strpljivo odgovorala. Neka od njih su: osobni poziv, odlasku u samostan s 20.g., reakciji roditelja na njezinu želju, što časne jedu i još mnogo toga. Sat nam je sa zanimljivom gošćom protekao za tren, a s. Andreja za nas je spremila i iznenađenje koje stiže poštom. Radujemo se vidjeti što je to, a možda i nekom budućem susretu u živo. (Martina Filipović, vjeroučiteljica)

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 8. 12. 2020.