Najbolji odgojno-obrazovni djelatnici: Marina Mužek i Dalia Kager

Ministarstvo znanosti i obrazovanja na Svjetski dan učitelja nagradilo je najbolje odgojno- obrazovne djelatnike. Povjerenstvo za nagrađivanje odabralo je 504 najuspješnijih u školskoj godini 2019./2020. godini. Među njima su i naše Marina Mužek, učitelj savjetnik i Dalia Kager, učiteljica informatike. Najbolji odgojno-obrazovni djelatnici odabiru se prema kriterijima izvrsnosti svojeg rada tijekom proteklih godinu dana, a kategorije uključuju: mentorstvo učenicima, predavanja, radionice i edukacije, rad u stručnim vijećima, udrugama i sl., stručne članke, nastavne materijale i obrazovne sadržaje, projekte, unaprjeđenje rada škole, rad na unaprjeđenju sustava obrazovanja. Čestitamo našim učiteljicama i ponosni smo što je prepoznata izvrsnost njihova rada.

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 5. 10. 2020.