Dragi učenici, poštovani roditelji, učitelji, djelatnici želimo vam sretan početak nove školske 2020./2021. godine!

Dobrodošlicu i uspješan početak školske godine želimo našim prvašićima. Neka im škola bude mjesto gdje će usvojiti vrijedna znanja i sposobnosti, ali i igrati se, veseliti se i steći nove prijatelje. I ostalim našim učenicima želimo puno uspjeha u učenju i razvijanju svojih potencijala.

Snage i strpljenja u novoj školskoj godini, želimo i našim učiteljima i svim ostalim djelatnicima.

Ova školska godina počinje u posebnim uvjetima pandemije, te će i izvođenje nastave biti organizirano sukladno mjerama i preporukama nadležnih institucija, što kod mnogih vjerojatno izaziva osjećaj zabrinutosti i strepnje.

No, uvjereni smo, da će se uz svjesno i odgovorno ponašanje i poštivanje propisanih mjera, osigurati zaštita svakog učenika i nastavnog osoblja, kao i njihovih obitelji. Ponašajmo se odgovorno.

Vaša ravnateljica Monika Brleković

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 6. 9. 2020.