Provedbeni plan otvaranja škole za učenike razredne nastave od 25. svibnja 2020.

Temeljem članka 57. Statuta Osnovne škole Eugena Kvaternika, Zaključka Vlade Republike Hrvatske od 23. travnja 2020., Uputa za sprečavanje i suzbijanja epidemije COVID-19 za ustanove ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja te osnovnoškolske ustanove u kojima je osigurana mogućnost zbrinjavanja djece rane i predškolske dobi te učenika koji pohađaju razrednu nastavu Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo od 20. svibnja 2020. i Preporuka za organizaciju rada u razrednoj nastavi i uputa za vrednovanje i ocjenjivanje u mješovitom modelu nastave koje je izdalo Ministarstvo znanosti i obrazovanja, ravnateljica Škole donosi Provedbeni plan otvaranja škole 25. svibnja 2020. za učenike razredne nastave.

Provedbeni_plan.docx (19.35 KB)

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 21. 5. 2020.