OBAVIJEST RODITELJIMA I UČENICIMA 1.-4. RAZREDA

Poštovani roditelji,

od ponedjeljka 25.05.2020. godine škole su otvorene za sve učenike razredne nastave.

Nastava će se održavati prema postojećem rasporedu.

Nastava će se organizirati u turnusima. I.-turnus je ujutro, II.-turnus poslijepodne u tjednu od 25. do 29. svibnja.

Oni roditelji koji još uvijek imaju objektivne ili subjektivne razloge zbog kojih djecu ne žele poslati u školu, mogu i naknadno uključiti dijete u nastavne grupe u školi, ali u međuvremenu moraju osigurati uvjete kod kuće za nastavu na daljinu i biti u svakodnevnom kontaktu s učiteljima i stručnim suradnicima u školi.  Roditelji čija djeca neće ići u školu, kao i inače, trebaju opravdati izostanak s nastave.

Za učenike putnike organiziran je prijevoz.

U školskoj knjižnici bit će moguća posudba i povrat knjiga za učenike koji su na nastavi.

Za učenike koji se žele hraniti u školi, prehrana će biti osigurana od ponedjeljka 25.5.2020. godine.

Ministarstvo znanosti i obrazovanja donijelo je Preporuke za organizaciju rada u razrednoj nastavi i upute za vrednovanje i ocjenjivanje u mješovitom modelu nastave prema Uputama Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo, koje će se primjenjivati od 25. svibnja 2020. . Molimo Vas da se pridržavate danih uputa i preporuka.

Stojimo Vam na raspolaganju vezano uz upite ukoliko ih imate. Sve upute pošaljite na mail škole ili nazovite na telefon škole.

Još jednom Vam se zahvaljujem na razumijevanju i suradnji.

Veselimo se novom početku!

22.05._za_web_Upute_vrtici_skole.pdf (120.29 KB)
8infografika_(1).png (4.25 MB)
Postovani_roditelji.docx (13.17 KB)

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 22. 5. 2020.