Stručna služba

Dragi učenici i učitelji, dragi roditelji

Stručna služba stoji vam na raspolaganju ukoliko imate bilo kakvo pitanje, trebate pomoć, savjet, podršku… Otvoreni su i novi virtualni kanali za veću i kvalitetniju dostupnost stručne službe:

Osim u virtualnoj zbornici i virtualnim učionicama, te na virtualnoj grupi Stručna služba  na Yammeru, na web stranici škole dodan je izbornik Stručna služba gdje možete pronaći korisne sadržaje i savjete psihologa, pedagoga, defektologa.

Na web stranici škole pod izbornikom Knjižnica možete pronaći online izvore: lektire i priručnika, linkove na filmove za medijsku kulturu, linkove na predstave za djecu (svakodnevno ažuriranje), linkove na časopise, medijske zapise priča za djecu, link na stranicu za kvalitetno provođenje slobodnog vremena (koja se svakodnevno ažurira), izbornik Dogodilo se na današnji dan sa zadacima za one koji žele doznati više...

Na Yammeru je otvorena virtualna grupa Knjižnica OŠ Eugena Kvaternika, a za ulazak u grupu trebate zatražiti pristup.

Slobodno nam se obratite, tu smo za vas.

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 30. 3. 2020.