VAŽNO - POVEZNICE NA VIRTUALNE UČIONICE

Cijenjeni roditelji i učenici 5. - 8. razreda, prema naputku Ministarstva obrazovanja dužni smo pripremiti se za eventualno online izvođenje nastave. U nastavku ove obavijesti pronaći ćete upute za pristup sustavu Office 365 za škole te virtualnim učionicama za pojedini razredni odjel.

Za pristup sustavu potrebni su isti korisnički podatci s kojima učenici ulaze u e-dnevnik.

VAŽNO je slijediti korake kako su navedeni kako biste uspješno pristupili sustavu, a molimo SVE učenike da se prijave do kraja ovog vikenda u svoje učionice.

1. korak - prijavite se u sustav Office 365 za škole sa svojim korisničkim imenom i lozinkom za e-dnevnik putem ove poveznice:
2. korak - (ako još nikada niste bili prijavljeni u sustav) prihvatite uvjete korištenja - nakon dugačkog teksta kliknite "Prihvaćam" te odaberite opciju "Odvedi me na Office 365".
3. korak - nakon toga putem poveznice dolazite do svoje virtualne učionice:
5. A         5. B          5. C          5. D

6. A         6. B          6. C          6. D

7. A         7. B          7. C          7. D

8. A         8. B          8. C          8. D

Zatražite pristup grupi klikom na Join Group (primjer na slici ispod):
VAŽNO! Nemojte obrisati poveznicu na svoju virtualnu učionicu - zapamtite je na svom web pregledniku dodavanjem u favorite ili je zapišite i spremite. U ovom PDF-u naći ćete poveznice na virtualne učionice.

Učionica je osmišljena kao obrazovna društvena mreža u kojoj ćete komunicirati sa svojim profesorima i rješavati zadatke koje vam zadaju.

objavio: Dalia Kager   datum: 13. 3. 2020.