Medijski podsjetnik za roditelje

U Centru za djecu, mlade i obitelj traju upisi u novi ciklus programa za roditelje pod nazivom „Medijski podsjetnik za roditelje“.

Cilj programa je informirati roditelje i osvijestiti utjecaj medija na djecu koja pohađaju od 1. do 4. razreda osnovne škole, ali i na sve članove obitelji.

Program se odvija u maloj grupi kroz 5 susreta koji se održavaju četvrtkom od 18.00 do 19.30 sati.

Planirani početak grupe je 26.ožujka 2020.godine.Sudjelovati mogu jedan ili oba roditelja čija djeca imaju od 7 do 10 godina.

Grupu vode stručne suradnice Sandra Matijević, Jelena Kos i Marija Marelja.

Upisati se možete osobno u Centru, na telefon 6231-734, putem FB stranice ili putem e-maila info@centar-dmo-vg.hr, a pohađanje programa je besplatno. Prijave za grupu se primaju do 24.ožujka 2020.g.

objavio: Davorka Facko-Vnučec   datum: 3. 3. 2020.